O klinice

Nasz Gabinet powstał w trosce o zdrową kondycje SKÓRY.
Jest ona największym narządem który chroni nasz organizm przed środowiskiem zewnętrznym. Jest jak tarcza na której w czasie obrony powstają rysy, niedoskonałości, pęknięcia, przebarwienia, zaczerwienienia, zasinienia. My jesteśmy po to aby wszystkie złe skutki wpływu środowiska NAPRAWIĆ. Doszukujemy się przyczyn, walczymy ze skutkami.

Naszą skórę porastają WŁOSY. Ich stan jest odzwierciedleniem ogólnej kondycji zdrowotnej organizmu. Dlatego też KLINIKA TRYCHOLOGII to miejsce gdzie znajdą Państwo trafną diagnozę oraz odpowiedź co jest przyczyną schorzeń skóry głowy. Dobierzemy skuteczną terapię, która pozwoli uzyskać zadowalające efekty leczenia. Zwracamy szczególną uwagę na profilaktykę oraz kurację podtrzymującą efekty aby problem już NIGDY nie nawracał. Mile widziani są pacjenci w każdym wieku zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Specjalizujemy się w innowacyjnych zabiegach z wykorzystaniem sprawdzonych metod i efektywnych substancji aktywnych. Do klientów podchodzimy holistycznie, oferując spersonalizowane programy oparte na konsultacjach kosmetologicznych i trychologicznych, oferując kompleksową pomoc.

W naszym gabinecie oferowane są zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze oraz relaksacyjne.

Zabiegi i konsultacje wykonuje mgr Paulina Cempel-Świsulska – kosmetolog i trycholog